little miss teabag

Fortjent eller ikke, n har jeg handla te hos Little Miss Teabag. Liker det navnet jeg, og iriiterer meg veldig over at jeg ikke fr til linke det her p bloggen. Kommer bare opp en blank rute. Dette har jeg handla:

Gaveeske Earl Grey Lavendel47,00147,00
Four red fruits (Kusmi)81,00181,00
Black Spiced Chai (Pukka)29,00129,00
St Petersburg (Kusmi)257,001257,00
Teposer (tomme for fylle te i)109,001109,00
Three Mint (Pukka)29,00129,00

Ingen kommentarer

Skriv en ny kommentar

hits