little miss teabag

Fortjent eller ikke, nå har jeg handla te hos Little Miss Teabag. Liker det navnet jeg, og iriiterer meg veldig over at jeg ikke får til å linke det her på bloggen. Kommer bare opp en blank rute. Dette har jeg handla:

Gaveeske Earl Grey Lavendel47,00147,00
Four red fruits (Kusmi)81,00181,00
Black Spiced Chai (Pukka)29,00129,00
St Petersburg (Kusmi)257,001257,00
Teposer (tomme for å fylle te i)109,001109,00
Three Mint (Pukka)29,00129,00

Ingen kommentarer

Skriv en ny kommentar

hits